но регретс

Му алсо промисе  ис ин 2018 и вилл спеак енглиш беттер зен Слактерис..

3 Responses to но регретс

  1. Ви вилл би чемпионс, маи френдс… Haha, šitais točna lika sasmaidīties. Ne velti vakar, klausoties Radio101, Egons Reiters pat par to materiālu ieņirdza, kur Putins angliski mēģināja mēļot.

  2. Šim līdz Slakterim vēl jāaug (vai jādegradējas). Labi, var paņirgt par akcentu (kas Slakterim, starp citu, lielas problēmas nesagādāja). Bet Slaktera unikalitāte ir tajā, ka viņš vienkārši muldēja pats nesaprazdams, ko – pat latviski iztulkoti teikumi nebija saprotami (“mana atbilde būs, bet es neteikšu”). Šim bija puslīdz sakarīgs teksts, un akcents ir vienkārši charming.
    Starp citu, nav dzirdēts, ka kāds mēģinātu ņirgt par šo, kur akcents ir tikpat izteikts: http://www.youtube.com/watch?v=Z4PwHD7XKj0

  3. Patiesībā bija daudz vieglāk saprast nekā daudzus indiešus, kuriem angļu valoda starp citu ir gandrīz kā otra dzimtā valoda. Nevajag jau domāt, ka britu vai amerikāņu akcents ir vienīgā pareizā angļu valoda.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>